Vyberte si nový stan. Ty vojenské vám ukážou, zač je toho dobrodružství…

Nejkvalitnější hodinky se vyrábí ve Švýcarsku. Nejsladší polibky dávají ženy ve Francii. Nejlahodnější čokoládu dělají v Belgii. A vojenské stany? Jedny z nejlepších hledejte pod německou značkou Mil-Tec.

 

Mil-Tec je výrobce oblečení a doplňků pro army, outdoor a security. Na trhu s vojenským vybavením patří mezi největší světové hráče. A protože my v Military Range jsme jejich největším dovozcem a distributorem pro Českou republiku, uspořádali jsme pro vás malou ochutnávku jejich největších mňamek + pár špičkových osobních stanů různých značek.

 

Víte, kde všude využijete velké armádní stany?

Rychlá akce

Kamarádi zavolají v pátek večer: „Jedeme kempovat?“ Žádný problém, s tímto vojenským stanem se můžete okamžitě sbalit a vyrazit. Je to zajímavá alternativa k originálním vojenským stanům, je mnohem lehčí, skladnější a složíte ho ještě dřív, než řeknete: „Zapomněl jsem doma pivo.“

image07

Vojenský malý stan PE zelený

Invaze kancelářských krys

Znáte to. Šéfové mají čas od času nutkání nahnat celou firmu do lesa jakože utužit kolektiv. Říkají tomu vznešeně teambuilding, který dost často neskončí vůbec dobře. Naštěstí s UN DOME – dvouplášťovým vojenským stanem, kam se vleze celá firma, bude o zábavu postaráno.

14225501

„UN DOME“ s vnitřním stanem

Spokojená rodinka

„Mně je zima. Štípou mě komáři. Že tys doma nechal repelent?“ Klasický scénář rodinných dovolených pod stanem. S tímto britským gentlemanem se ovšem změní v pohodovku. Má termo vložku a rozměry akorát pro 2+2 caparty. Je sice z vojenských přebytků, ale to mu na kvalitě neubírá. Naopak!

image06

Britský stan ARTIC pro 4 osoby

 

Párty roku

Pokud se chcete blýsknout a uspořádat legendární párty, pak vezměte přátele pod stan. S tímhle „zelenáčem“ můžete uspořádat párty ve stylu MASH 4077. Kromě toho, že je to stan dostatečně prostorný pro 6 osob, má také centrální tyč, kde může tančit… Ehm, no nic. A kdyby něco, polní nemocnici budete mít za rohem.

stan-mil-tec-34x31-m-farba-olivova

ARMY stan z PE folie pro 6 osob

Základní tábor

Army stany jsou doslova dělané na airsoftové a jiné podobné akcičky. Jsou ideálním útočištěm při průzkumu terénu a posunu na nepřátelské území. Poskytnou vám pohodlné přístřeší a to i tehdy, kdyby vás náhodou nepřítel obklíčil. Zásob se do něj vejde až až. Hlavně těch v tekutém stavu.

image05

Posádkový armádní stan pro 6 osob

Klasické, osobní stany

Romantika ve dvou

Stanování je ideální příležitost, jak poznat, jestli se k sobě hodíte. Pokud se nepohádáte pod stanem, tak už nikde. Je to sice křest ohněm, ale proč ne? Mezi námi je spousta dobrodružných povah, takže proč by právě vás dva nemohla tahle výprava stmelit? Každopádně vám dáme jednu malou radu, doporučujeme vybrat malý stan, abyste se mohli pořádně tulit. (PS: K 20letému výročí sáhněte spíš po něčem větším) Pro jistotu i s předsíňkou.

image03

Stan BLACKTHORN pro dvě osoby HMTC

Pro dlouhány

Kdo nechce, aby mu při trekkingu, cyklo toulkách, vojenské misi nebo na lovu táhlo na nohy, pak doporučujeme vybrat jeden z našich dlouhánů. Třeba tento BLACKTHORN s vnitřní délkou 245 cm. Tento stan je oblíbený zvláště u vysloužilých baskeťáků, volejbalistů a jiných bidel.

image04

Stan BLACKTHORN pro jednu osobu HMTC

 

Pro vlky samotáře

U stanu jménem Schwarzenberg musíme podotknout, že jde
o podobnost jména čistě náhodnou. Je to tunel pro jednoho vlka
samotáře. Je lehký, stabilní a vybavený síťkou proti otravnému hmyzu.
Co víc si může dobrodruh jako vy přát?

image00

Stan TUNEL SCHWARZENBERG pro jednoho FLECKTARN

Prohlédněte si všechny naše osobní stany.

Zanechte odpověď

Napište první komentář!

Upozornit
avatar
wpDiscuz