E-shop

Tactical

„Pevný boty“ odpověděl plukovník vojínovi na otázku, co je tajemství přežití. Ty to taky víš, v akci přežije jen připravený. Ať jsi profesionální voják, nebo zapálený nadšenec airsoftu, který na svou opravdovou akci teprve čeká, u nás najdeš vybavení pro ty nejnáročnější mise. Vybavení od přilby až po kanady, výstroj od taktické vesty až po zbraňové popruhy. V boji si vzpomeneš, žes nic nepodcenil.

TAKTICKÉ VESTY

SUMKY NA MUNICI

HELMY

CHRÁNIČE

ZBRAŇOVÉ POPRUHY

TAKTICKÉ BRÝLE

TAKTICKÉ RUKAVICE

Security

„Naval prachy“ byla poslední slova, která útočník vyslovil, než ji schytal do kolene obuškem. Je to džungle tam venku a lidi jsou různý. Nepřipravenost a improvizace obrany nevede většinou k úspěchu, proto nenechávej nic náhodě a vyber si z nabídky prostředků osobní ochrany. Od kasrů pro holky do kabelky, teleskopické obušky, až po kompletní vybavení pro profíky v přímém výkonu služby.

OBRANNÉ SPREJE

TONFY A OBUŠKY

PARALYZÉRY

NOŽE

BALISTICKÉ VESTY

TAKTICKÉ SVÍTILNY

SECURITY BUNDY

SECURITY KALHOTY

POUZDRA A OPASKY

Reenactor

„Symbol“ se jmenovala tajná schůzka Churchila a Roosevelta v lednu 1943 v Casablance, kde společně naplánovali definitivní ránu Hitlerovu režimu, tedy vylodění v Normandii. Zažij i ty atmosféru dobových válek a připoj se k tisícům, co už podlehly kouzlu historických bitev. Obleč se do dobové uniformy. U nás najdeš originální i repro militárie, vše pro kluby vojenské historie, sběratele, muzea, kostýmy a rekvizity pro film a divadlo. Je to vášeň.

US OBLEČENÍ

WH OBLEČENÍ

US VÝSTROJ

WH VÝSTROJ

ORIGINÁL WWII

PSÍ ZNÁMKY

BRIGADÝRKY

ZBRANĚ

Outdoor

„Bez papíru a bez sirek, jedině tak umíš založit oheň“, radil náčelník skautům. Úcta k přírodě, vysvětloval jim, je to nejcennější co v sobě máš. Ať už svítá slunce nad horami, nebo stoupá mlha v nížinách, ty chceš být venku a běhat, lézt, vařit i spát. U nás najdeš to nejlepší outdoorové vybavení, prověřené armádou. Pro každý měsíc v roce máme tu správnou výbavu pro život venku. Buď připraven žít v přírodě a ona tě odmění svou nekonečnou energií.

TREKOVÁ OBUV

POLNÍ LÁHVE

KOMPASY

PONČA

CELTY

BATOHY

STANY

SPACÁKY

VAŘIČE

NOŽE A NÁŘADÍ

Fashion

„Sexy“, to bylo první, co ho napadlo, když tam stála v maskáčové minisukni. Hned věděl, co má dělat. Vždyť army je životní styl, je to filozofie vítězství, které zažiješ každý den, když myslíš správně. Tak vystup z řady, ohákni se do army oblečení a ukaž všem, že patříš k nám. Máme všechno pro chlapy, ženský i jejich army děti. Není to jen o maskáčích.

SHEMAGY

SLUNEČNÍ BRÝLE

STREETOVÁ OBUV

HODINKY

KABÁTY

DĚTSKÉ MASKÁČE

Zpravodaj