Letecké kukly a obličejové masky

Buďte před nepřítelem neviditelní. Vyberte si obličejovou masku nebo kuklu.

Ochrana proti dešti, větru, slunci, nečistotám, hmyzu i airsoftovým kuličkám. Krycí prvek před nepřítelem nebo naopak rozlišovací prvek ke snadné identifikaci. Zateplení hlavy, krku, brady a šíje, ochrana před otlaky při nošení helmy nebo jen stylovka.

Existuje spousta dobrých důvodů, proč si krýt hlavu. Stejně jako existuje spousta různých typů pokrývek hlavy:

Kšiltovky

Zimní čepice

Kukly

Klobouky

Head wrapy neboli pirátské šátky

Čelenky

Barety

Lodičky

Brigadýrky

Obličejové masky atd.

Povídání o všech by vydalo na seriál, ale tím vás unavovat nechceme. Na zoubek se dnes podíváme pouze kuklám a obličejovým maskám. Kukly používají organizované složky, policie, vojsko a zásahové jednotky především k zamezení identifikace a k zateplení hlavy, krku, brady a šíje. Nosí se také pod helmy, aby lépe seděly a nikde netlačily. Taktické vojenské kukly nabízí jednoduchý a rychlý způsob přetahování přes hlavu. Mají jeden nebo tři otvory na oči, pusu a nos a vyrábí se z příjemného fleece, jemných pletenin nebo různých syntetických materiálů (např. 100% polyester), které jsou hypoalergenní, antibakteriální a dnes už stejně teplé jako vlna.

 

Kukla FLEXI TACTICAL MIL-TACS AU

Kukla Thinsulate™ 3 otvory pletená OLIV

Kukla s otvorem NOMEX SWAT ČERNÁ

Lovecké a rybářské kukly

Dále tu máme kukly lovecké nebo rybářské, které slouží především k maskování v lesním nebo vodním prostředí a k ochraně před nepříznivým počasím. Při jejich výběru je nejdůležitější vaše pohodlí – proto jsou ideální univerzální kukly s elastickou šňůrou po obvodu hlavy pro úpravu velikosti. Pro perfektní maskování máte na výběr z nejrůznějších kamuflážních vzorů – například English Oak, vzor 95 Armády ČR atd.

Kukla DVOJITÁ s kšiltem HNĚDÁ/ENGLISH OAK

Kukla SPANDO maskovací WOODLAND

Kukla MESH síťovaný průzor ENGLISH WOODLAND

Letecké a tankistické kukly

V dnešní době už jen jako stylovku nabízíme letecké kukly ideální pro majitele veteránů. Tyto vintage kukly jsou v drtivé většině vyrobené z poctivé kozí kůže a ve stylu druhé světové války. Do podšívky se pak dává 100% syntetický semiš nebo bavlna. V kombinaci s retro pilotními brýlemi jsou dokonalé! A stejně tak tankistické kukly, které máme z armádních přebytků. Vyrábí se v letní i zimní variantě a jedná se o skutečné vojenské použité originály.

Kukla kožená letecká FLY ČERNÁ

Kukla KOŽENÁ letecká WWII HNĚDÁ

Kukla AČR tankistická ZIMNÍ použitá ČERNÁ

Obličejové masky

Na závěr se krátce zmíníme o obličejových maskách – ochraně proti mrazu nebo také airsoftovým a paintballovým kuličkám. Do této skupiny patří především neoprenové masky odolné proti větru, vodě, zranění, které jsou vhodné také na snowboarding nebo lyžování (pro tyto účely se vyrábí masky s různými veselými potisky). Obličejové masky a polomasky mají většinou univerzální velikost a pohodlné zapínání pomocí popruhů na suchý zip.

Maska obličejová US zateplená ČERNÁ

Maska neoprenová na obličej BULLDOG

Polomaska neoprenová na obličej WOODLAND

Vyberte si dle libosti z naší nabídky – máme kukly ve stovce různých provedeních a máme obličejové masky pro nejrůznější účely.

Zanechte odpověď

Napište první komentář!

Upozornit
avatar
wpDiscuz